• pieczątki
  • tabliczki znamionowe
  • laminaty grawerskie
  • cięcie i grawerowanie w plastiku, drewnie, kartonie

W naszej firmie używamy Lasera  firmy TROTEC,  jest precyzyjny, szybki i od lat niezawodny.

Najlepszy laser dostępny na Polskim rynku!

Grawerowanie przy użyciu lasera jest jedną z najpopularniejszych obecnie metod obróbki różnorodnych materiałów. Z naszą pomocą można wykonać wiele niezbędnych w reklamie, przemyśle czy biurze elementów o ponadprzeciętnej trwałości. Grawerowanie laserowe w ofercie firmy ed z pewnością spełni nawet najwyższe oczekiwania. Dokładamy do tego wszelkich starań.

Dlaczego grawerowanie laserowe jest lepsze od mechanicznego?

Wykorzystywany przez nas laser marki Trotec wyróżnia się wydajnością, precyzją i szybkością pracy. Generuje strumień światła laserowego, które ogniskuje się na powierzchni materiału. Można go swobodnie przemieszczać, aby wypalić we wskazanym miejscu element bądź nanieść na niego znak. To także niezawodny sposób na cięcie laserem. Powstały w efekcie grawer jest wyraźny. Nie powoduje przy tym osłabienia konstrukcji elementu. W przeciwieństwie do mechanicznego grawerowania nie wymaga też głębokiego wejścia w materiał, co otwiera nowe drogi tworzenia.

Cięcie oraz grawerowanie nie ogranicza się wyłącznie do metali. Znajduje wiele nowych zastosowań. Laser do wypalania w drewnie sprawdzi się też przy laminatach czy tekstyliach. W związku z tym podejmiemy się realizacji nawet najtrudniejszych projektów.

Łatwe do odczytania tabliczki znamionowe

Wiele miejsc pracy wymaga specjalnego oznakowania, które nie będzie poddawać się czynnikom atmosferycznym oraz zdarciom. To kwestia nie tylko zdobycia podstawowych informacji o produkcie, ale również bezpieczeństwa. Mogą znaleźć się na nich bowiem np. dane o maksymalnym udźwigu maszyny czy zapotrzebowaniu na energię. Oznakowanie musi być więc łatwe w odczytaniu przez możliwie najdłuższy czas. Dlatego tabliczki znamionowe są tak chętnie wykorzystywane w wielu branżach.

Z pomocą nowoczesnego lasera możemy nanieść wiele informacji na cienkie i lekkie tablice, które dadzą się w prosty sposób zamontować na danej maszynie czy konstrukcji metalowej. Wykonamy je według zaleceń nadesłanych przez klienta. Służymy też fachowym doradztwem. Jako doświadczona firma doskonale wiemy, jak powinna wyglądać przystępna tabliczka znamionowa.

Stworzone produkty można z powodzeniem stosować na zewnątrz budynków. Są bowiem odporne na działanie skrajnych temperatur, promieniowania UV, wilgoci, a nawet środków chemicznych. Dzięki temu pozostają czytelne przez długie lata.

Szczegółowe pieczątki wycięte laserem

W wielu firmach, biurach, kancelariach i urzędach wymagane są unikatowe metody na oznakowanie papieru i tym podobnych materiałów. Osoby prywatne szukają z kolei możliwości wyróżnienia swojej własności. Właśnie wtedy przydają się pieczątki. Tworzymy je przy użyciu lasera. W efekcie nic nie stoi na przeszkodzie, aby pieczątki odbijały jakiekolwiek logo, znak graficzny, napis imienny, a nawet skomplikowane wzory. Laser zapewnia najwyższą precyzję wykonania, która znajduje swoje odbicie w oferowanych przez nas produktach.

Cięcie laserem laminatów

Laminaty uważane są za jeden z najlepszych materiałów przystosowanych do laserowej obróbki mechanicznej. Stanowią podstawę m.in. tabliczek znamionowych, identyfikatorów, znaków reklamowych czy plakietek. Z łatwością przybierają różne kształty i to pomimo dwóch (a nierzadko nawet trzech) warstw. Wystarczy zastosować wobec nich cięcie laserem uznanej marki.

Bezkontaktowa obróbka umożliwia zachowanie wysokiego stopnia precyzji, a także wydajności. Co więcej, powtarzalność procesu nie stanowi problemu. Wobec tego możemy przeprowadzić cięcia laserem w przypadku bardzo dużych zamówień.

Grawerowanie laserowe w okazyjnej cenie

W naszej firmie korzystamy z najnowszych technologii i sprawdzonych narzędzi, które ułatwiają wykonanie pracy. Dzięki temu możemy zaoferować naprawdę dobrą cenę cięcia laserem oraz pozostałych usług. Wycena odbywa się w sposób indywidualny. Pod uwagę bierzemy m.in. wielkość zamówienia czy stopień skomplikowania projektu. Gwarantujemy terminowe wywiązanie się ze zobowiązań. Jedną z naszych najważniejszych zalet jest szybkie grawerowanie w plastiku oraz pozostałych materiałach. Już na samym początku współpracy informujemy o przewidywanym czasie potrzebnym do ukończenia zlecenia.

Więcej informacji na temat wszystkich oferowanych usług udzielimy drogą telefoniczną lub mailową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane grawerowaniem laserowym, które jest niezbędne do realizacji różnorodnych projektów. Rozmowa będzie też doskonałą okazją do ustalenia szczegółów współpracy. Zaproponujemy najkorzystniejsze z punktu widzenia klienta rozwiązania.